-

Logo

Adresgegevens

De vereniging protestants christelijk primair onderwijs nieuwerkerk aan den ijssel kent drie scholen:

Elimschool
Rehobothschool
Gideonschool

Directeur-bestuurder:
dhr. J. Punt
Meidoorn 1a
Postbus 37
2910 AA Nieuwerkerk a/d IJssel
0180-326832
j.punt@pcponwk.nl

U bent hier: Nieuws

Verenigingsnieuws

 

 


Jaarlijks kijken leerkrachten uit het hele land hun ogen uit op de Nationale Onderwijs tentoonstelling in Utrecht. Alle nieuwe ontwikkelingen voor het onderwijs worden breed uitgemeten.

Bijzonder is dat groep 8a van de Gideonschool ook op de NOT te vinden is. Samen met bovenschools ICT-er Ad Spelt wordt de Classroom Manager van hoofdsponsor ACER gedemonstreerd. Ook de Plusklas met leerkracht Coby van Bergeijk is hierbij aanwezig. De kinderen en hun begeleiders zijn te vinden in de stand van ACER (9C010).

Met de Classroom Manager kun je precies zien wat er op alle computers in de klas gebeurt. Ook kunnen er vanaf de leerkrachtcomputer berichten worden gestuurd naar een leerlingcomputer. Een andere mogelijkheid is, om het scherm van een leerlingcomputer op het digibord te tonen.

Twee jaar geleden waren de Rehoboth- en de Elimschool ook al op de NOT. Toen voor een demo van Kennisnet.

DSC00845.JPG

Verslagen en foto's op de site van de Gideonschool.

ImageHandlerCA6ZWD7J.jpg
Gepubliceerd op 24-01-2011
door Intranetbeheer

Categorieën:
categoryOpenbaar
Bekeken: 136 keer
Print

Geen reacties


U moet zich registerern om te kunnen reageren.

Kijk ook hier